Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Kultúrny kyslík 2018

Krátky opis
Internetový štvrťročník je platformou otvorenej diskusie, kritických myšlienok, úvah a analýz o slovenskej kultúrnej politike. Je určený pre širokú verejnosť, kultúrnu verejnosť, ako aj pre úradníkov v kultúre na vládnej i samosprávnej úrovni. Časopis obsahuje texty domácich aj zahraničných prispievateľov na aktuálne vybrané témy spojené s kultúrnou politikou.
Fotogaléria
Názov podujatia
Kultúrny kyslík - internetový kultúrnopolitický štvrťročník

Miesto konania / kraj
Bratislava / Bratislava I,Bratislava II,Bratislava III,Bratislava IV,Bratislava V

Termín konania
01.01.2018 - 31.12.2018

Popis projektu

Časopis Kultúrny kyslík nájdete na stránke Via Cultura; Inštitútu pre kultúrnu politiku:

http://ikp.sk/category/znovuzrodenie-kritiky/

" target="_blank">http://ikp.sk/category/znovuzrodenie-kritiky/">http://ikp.sk/category/znovuzrodenie-kritiky/

Názov prímateľa
VIA CULTURA; Inštitút pre kultúrnu politiku

Celkový rozpočet:
3 500,00 €

Výška podpory:
3 250,00 €