Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Výlety s Betkou Abecedkou

Krátky opis
Kniha s CD Výlety s Betkou Abecedkou bola propagovaná v časopise Pán UČITEĽ (č. 5, 8. ročník časopisu) - formát propagácie A4, vnútorná obálková strana časopisu.
Fotogaléria
Názov podujatia
Propagácia v časopise Pán UČITEĽ

Miesto konania / kraj
Bratislava / Bratislava I,Bratislava II,Bratislava III,Bratislava IV,Bratislava V

Termín konania
22.10.2018 - 28.12.2018

Popis projektu

Propagácia vydania knihy Výlety s Betkou Abecedkou v časopise Pán UČITEĽ

Názov prímateľa
MUSICA LITURGICA, s. r. o.

Celkový rozpočet:
7 760,00 €

Výška podpory:
1 500,00 €