Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Rukoväť slovenskej kultúrnej politiky

Krátky opis
Rukoväť slovenskej kultúrnej politiky je súborom troch najvýraznejších odborných štúdií Via Cultura; Inštitútu pre kultúrnu politiku v oblasti slovenskej kultúrnej politiky.
Fotogaléria
Názov podujatia
Publikovanie odborných štúdií

Miesto konania / kraj
Bratislava / Bratislava I,Bratislava II,Bratislava III,Bratislava IV,Bratislava V

Termín konania
01.09.2017 - 31.05.2018

Popis projektu

Rukoväť slovenskej kultúrnej politiky je súborom troch najvýraznejších odborných štúdií Via Cultura; Inštitútu pre kultúrnu politiku v oblasti slovenskej kultúrnej politiky. Autormi textov sú Magdaléna Vášáryová, Jana Javorská, Martin Katuščák a Pavol Pilař. Obsahom je mapovanie živej modernej kultúry, aktívnej participácie na nej, využiteľnosti dostupnej kultúrnej infraštruktúry. 


Názov prímateľa
VIA CULTURA; Inštitút pre kultúrnu politiku

Celkový rozpočet:
1 590,00 €

Výška podpory:
1 500,00 €