Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Kultúrna politika Slovenska v 21. storočí

Krátky opis
Publikácia Kultúrna politika Slovenska v 21. storočí je prierezom tej najúspešnejšej publikačnej činnosti autorov publikujúcich v časopise Kultúrny kyslík za obdobie 3 rokov v spolu 12tich číslach. Spolu 26 domácich a zahraničných autorov v nej publikuje 35 rozšírených textov podrobne mapujúcich 8 najvýraznejších oblastí kultúrnej politiky na Slovensku.
Fotogaléria
Názov podujatia
Publikovanie zborníka

Miesto konania / kraj
Bratislava / Bratislava I,Bratislava II,Bratislava III,Bratislava IV,Bratislava V

Termín konania
01.06.2016 - 28.02.2017

Popis projektu

Publikácia Kultúrna politika Slovenska v 21. storočí je prierezom tej najúspešnejšej publikačnej činnosti autorov publikujúcich v časopise Kultúrny kyslík za obdobie 3 rokov v spolu 12tich číslach.  Spolu 26 domácich a zahraničných autorov v nej publikuje 35 rozšírených  textov podrobne mapujúcich 8 najvýraznejších oblastí kultúrnej politiky na Slovensku. 

Názov prímateľa
VIA CULTURA; Inštitút pre kultúrnu politiku

Celkový rozpočet:
3 370,00 €

Výška podpory:
3 000,00 €