Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Ohyb rieky - Peter Holka

Krátky opis
Najnovší román Petra Holku Ohyb rieky zachytáva osudy troch generácií otcov a ich synov pochádzajúcich od Nitry od začiatku 20. storočia po súčasnosť. Román Petra Holku je síce napísaný s humorom, často s iróniou, ale autor s nesmiernou ľahkosťou píše aj o vážnych dejinných udalostiach. Nenudí, nemoralizuje, dáva čitateľovi možnosť samému posúdiť, čomu by ho história mala naučiť. Ohyb rieky je kniha, na ktorú sa po prečítaní nezabúda...
Fotogaléria
Názov podujatia
Ohyb rieky - Peter Holka

Miesto konania / kraj
Bratislava / Bratislava I,Bratislava II,Bratislava III,Bratislava IV,Bratislava V

Termín konania
01.07.2017 - 30.11.2017

Popis projektu

Kniha vychádza: 14.11.2017, cena 9,90 €, náklad 600 ks

Distribúcia knihy: Distribúciu knihy zabezpečí IKAR  vlastnou distribúciou do slovenských kníhkupectiev a  prostredníctvom spoločnosti Slovart Store do hypermarketov.

Samotná kniha: V tiráži bude uvedené FPU aj s logom

Propagácia s uvedením loga FPU:

Edičný plán IKAR – november – december 2017 – obrázok v prílohe

Katalóg Bux – november vkladaný do Novy Čas víkend 10.11. + 10.000 katalógov adresne zaslaných na klientov bux.sk – obrázok v prílohe

SME – Magazin o knihách – november -  obrázok v prilohe

bux.sk:    samostatny titul: https://www.bux.sk/knihy/385714-ohyb-rieky.html

class="MsoNormal">                  všetky knihy z fondu: https://www.bux.sk/knihy/385714-ohyb-rieky.html

Názov prímateľa
IKAR, a.s.

Celkový rozpočet:
4 494,00 €

Výška podpory:
1 600,00 €