Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Dorota Koman Stroj na čítanie

Krátky opis
Modrý Peter a Knižný klub v Galérii Levoča vás pozývajú na autorské čítanie poľskej poetky DOROTY KOMAN a uvedenie knižného výberu z jej básní STROJ NA ČÍTANIE v preklade Petra Milčáka.
Fotogaléria
Názov podujatia
Uvedenie knižného výberu z básní Doroty Koman

Miesto konania / kraj
Levoča / Levoča

Termín konania
03.02.2019

Popis projektu
Modrý Peter a Knižný klub v Galérii Levoča vás pozývajú na autorské čítanie poľskej poetky  DOROTY KOMAN a uvedenie knižného výberu z jej básní STROJ NA ČÍTANIE v preklade Petra Milčáka. Galéria mesta Levoča, 3. februára 2019 o 16.00 hodine.
Názov prímateľa
Modrý Peter

Celkový rozpočet:
4 106,00 €

Výška podpory:
3 000,00 €