Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Marián Milčák Teserakt

Krátky opis
Modrý Peter vás pozýva na uvedenie básnickej zbierky TESERAKT spojené s autorským čítaním Mariána Milčáka 24. januára 2019 o 18.00 hodine vo Veľkom salóniku Hotela U leva v Levoči
Fotogaléria
Názov podujatia
Uvedenie básnickej zbierky Mariána Milčáka TESERAKT

Miesto konania / kraj
Levoča / Levoča

Termín konania
24.01.2019

Popis projektu

Uvedenie básnickej zbierky Mariána Milčáka TESERAKT 

Názov prímateľa
Modrý Peter

Celkový rozpočet:
4 678,00 €

Výška podpory:
3 800,00 €