Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

100. výročie vzniku prvej Československej republiky

Krátky opis
Premietanie filmu pre školy, rozhovor prvého československého prezidenta so spisovateľom Karlom Čapkom.
Fotogaléria
Názov podujatia
Hovory s T. G. Masarykom - premietanie filmu

Miesto konania / kraj
Trenčín / Trenčín

Termín konania
19.11.2018

Popis projektu

Film v hlavnej úlohe s Martinom Hubom ako prezidentom Masarykom v zaujímavých rozhovoroch s Karlom Čapkom, ktorý pripravuje knihu o T. G. Masarykovi. Spisovateľ sa dozvedá  mnoho zaujímavých informácii z profesného i súkromného života prezidenta.

Názov prímateľa
Susan Slovakia, s.r.o

Celkový rozpočet:
2 400,00 €

Výška podpory:
2 000,00 €