Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Ťuky-puk

Krátky opis
Divadelné predstavenie pre deti.
Fotogaléria
Názov podujatia
Ťuky Puk

Miesto konania / kraj
Veľký Krtíš / Veľký Krtíš

Termín konania
28.01.2019

Popis projektu

Divadelné predstavenie  pre deti s názvom „ŤUKY - PUK“. Ústrednou témou je téma „rozkaz a rozhodnutie“. Obsah inscenácie sa zaoberá: spoznávaním sveta aký naozaj je, bez pomocnej ruky rodičov; povzbudením k hľadaniu vlastných riešení problémov; veselým i vážnym pomenovaním nástrah života; vytváraním priateľstiev; prečo je dôležité riadiť sa pokynmi rodičov. Divadelné predstavenie vedie adresáta k odpovediam na dané témy, ktoré neustále rezonujú v dnešnej spoločnosti.

Názov prímateľa
Odtiaľ - Potiaľ

Celkový rozpočet:
2 218,00 €

Výška podpory:
2 000,00 €