Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Reprízy Divadla NUDE

Krátky opis
Reprízy Divadla NUDE v roku 2019 .
Fotogaléria
Názov podujatia
Ľúbim ťa a dávaj si pozor / repríza

Miesto konania / kraj
Bratislava / Bratislava I,Bratislava II,Bratislava III,Bratislava IV,Bratislava V

Termín konania
10.02.2019 - 30.12.2019

Popis projektu

Autorská inscenácia o intímnych detailoch materstva, o nezvyčajnej kráse a skrytých pochybnostiach. O tom, aké vie byť materstvo mätúce a osamocujúce. O deťoch, ich otcoch, o rodičoch a rodičoch rodičov. Kde je hranica ženy, ktorá je matkou? Prečo je materstvo také zložité, keď trvá od počiatku? Bolo to tak vždy, alebo teraz len príliš veľa premýšľame? Štyri matky a ich izby. Bytové divadlo na Búdkovej 22.

,,To už navždy budem mať strach o svoje dieťa?!"

Tvorivý tím:
réžia a dramaturgia: Veronika Malgot a Lýdia Ondrušová
dramaturgická spolupráca: Marek Godovič
námet,scénografia, kostýmy, graf.dizajn: Laura Štorcelová
hudba: Gab
účinkujú: Lenka Libjaková, Lýdia Ondrušová, Mirka Ábelová, Veronika Malgot, Gab

rezervácie: som.nude@gmail.com

Miesto konania: Búdka 22, Búdková 22 , Bratislava

vstupné : 10,- eur, kapacita obmedzená

BÚDKA 22 nemá vyčlenené parkovacie miesta. Je možné nájsť miesto v priľahlých uličkách, alebo odporúčame využiť dobrú dostupnosť MHD: zástavka Búdková, torlejbus č.203, 207, autobus č. 41, 147.

Z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.
Fond na podporu umenia je hlavným partnerom projektu.

Názov prímateľa
Divadlo NUDE

Celkový rozpočet:
7 910,00 €

Výška podpory:
7 500,00 €