Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Činnosť Nového divadla - nezávislé divadlo pre deti, mladých ľudí a dospelých divákov

Krátky opis
Zámerom projektu je realizácia činnosti nezávislého divadelného subjektu - Nového divadla v Nitre. Cieľom Nového divadla je vybudovať pravidelný realizačný a tvorivý mechanizmus, ktorý by ponúkal nový,alternatívny, hudobno-výtvarný umelecký scénický jazyk a významné spoločenské a ľudské témy pre všetky vekové kategórie divákov.
Fotogaléria
Názov podujatia
Pinocchio

Miesto konania / kraj
Zeleneč / Trnava

Termín konania
18.12.2017

Popis projektu

Autorský projekt Ivana Martinku na motívy krásneho svetoznámeho príbehu C. Collodiho o tom, kedy sa z bytosti stáva naozajstný človek.
Dramaturgia: Veronika Gabčíková
Hudba: Martin Geišberg
Spolupráca na koncepcii a výrobe scény a kostýmov: Markéta Plachá

Libreto, scéna, kostýmy, bábky a réžia: Ivan Martinka

Hrajú: Ľuba Dušaničová, Filip Hajduk, Lucia Korená, Katarína Petrusová a Agáta Spišáková

Inscenácia je určená pre všetkých divákov od 5 rokov.

Názov prímateľa
Umenie a spoločnosť

Celkový rozpočet:
26 000,00 €

Výška podpory:
10 000,00 €