Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Osmijankova literárna záhrada 2019 - celoslovenská čitateľská súťaž a putovná výstava

Krátky opis
Putovná výstava Osmijankova literárna záhrada je priestorom pre hravé čítanie. Slovenská scénografka Naďa Salbotová navrhla jednotlivé objekty tak, aby návštevníka - čitateľa vtiahli do Osmijankovej literánej hry. Súčasťou výstavy sú literárne lekcie pre ucelené kolektívy.
Fotogaléria
Názov podujatia
Otvorenie putovnej výstavy

Miesto konania / kraj
Drahovce / Piešťany

Termín konania
16.01.2019 - 15.02.2019

Popis projektu

Putovná výstava vznikla vďaka finančnej podpore z verejných zdrojov Fondu na podporu umenia, ktorý je zároveň aj hlavným partnerom projektu Čítame s osmijankom - pridaj sa aj ty!

Názov prímateľa
OSMIJANKO n.o.

Celkový rozpočet:
25 500,00 €

Výška podpory:
19 000,00 €