Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Bábka ako element vo vzdelávaní

Krátky opis
Zámerom projektu Bábka ako element vo vzdelávaní je organizácia krátkodobého intenzívneho workshopu pre odbornú verejnosť, študentov konzervatórií, stredných a vysokých škôl, súčasných i budúcich pedagógov, umelcov a ostatných záujemcov, ktorí vo svojej praxi môžu využiť bábkohru ako prostriedok komunikácie so žiakom, klientom, návštevníkom... Cieľom projektu je rozšíriť nadobudnuté skúsenosti účastníkov workshopu o prvok práce s bábkou, a to v kontexte pedagogickom.
Fotogaléria
Názov podujatia
Bábka ako element vo vzdelávaní

Miesto konania / kraj
Zvolen / Zvolen

Termín konania
23.01.2019 - 24.01.2019

Popis projektu

V mene nášho divadla Thalia Teatro si Vás dovoľujeme pozvať k účasti na dvojdňovom vzdelávacom podujatí vo Zvolene. Workshop so zameraním "Bábka ako element vo vzdelávaní" sa bude konať v priestoroch Starej radnice Mesta Zvolen dňa 23. a 24. januára 2019. Odborný praktický workshop chce priblížiť ďalšie metódy vzdelávania prostredníctvom divadla v súčasnej modernej spoločnosti.

Prihlášky prijímame na našej emailovej adrese thaliateatro@gmail.com

Účasť na odbornej vzdelávacej aktivite je bezplatná.

Projekt z verejných zdrojov podporil hlavný partner projektu Fond na podporu umenia.

Názov prímateľa
Thalia Teatro

Celkový rozpočet:
4 755,00 €

Výška podpory:
4 500,00 €