Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Wave 2018

Krátky opis
Zverina je dnes už legenda na slovenskej rapovej scéne. V jeho textoch je veľa vtipu, popkultúrnych odkazov a nápaditých rýmov. Mimo sólovú dráhu je uznávaný freestyle raper. Na konte má 5 sólových albumov. Posledný vychádza 3.12.2018 a nesie názov "Mali ste sa lepšie učiť". Nachádzajú sa na ňom základné mená československej scény (dj wich, vladimir 518) ale aj zástupcovia amerického rapu (Afu ra, Madchild). Podujatie z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia
Fotogaléria
Názov podujatia
Zverina, Shomi & dj Jazzy

Miesto konania / kraj
Prešov / Prešov

Termín konania
27.12.2018

Popis projektu

Zverina je dnes už legenda na slovenskej rapovej scéne. V jeho textoch je veľa vtipu, popkultúrnych odkazov a nápaditých rýmov. Mimo sólovú dráhu je uznávaný freestyle raper. Na konte má 5 sólových albumov.
Posledný vychádza 3.12.2018 a nesie názov "Mali ste sa lepšie učiť". Nachádzajú sa na ňom základné mená československej scény (dj wich, vladimir 518) ale aj zástupcovia amerického rapu (Afu ra, Madchild).

Podujatie z verejných zdrojov podporil https://www.facebook.com/Fond-na-podporu-umenia-1486436734982250/" style="color: rgb(54, 88, 153); cursor: pointer; font-family: Helvetica, Arial, sans-serif; font-size: 14px; background-color: rgb(255, 255, 255);">Fond na podporu umenia

Názov prímateľa
Združenie WAVE

Celkový rozpočet:
43 900,00 €

Výška podpory:
36 000,00 €