Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Ars vivendi alebo Umenie života medzi Sókratom a Foucaultom

Krátky opis
Ukážka z rozhlasovej relácie Laury Kladekovej, Ako žiť dobre svoj život. Reláciu odvysielalo rádio Devín v rámci cyklu Ľudia, fakty udalosti 9. 6. 2018.
Fotogaléria
Názov podujatia
Ako žiť dobre svoj život. Rozhovor s Vladislavom Suvákom.

Miesto konania / kraj
Košice / Košice I,Košice II,Košice III,Košice IV

Termín konania
09.06.2018

Popis projektu

Ukážka z rozhlasovej relácie Laury Kladekovej, Ako žiť dobre svoj život. Rozhovor s Vladislavom Suvákom.

Reláciu odvysielalo rádio Devín 9. 6. 2018 v rámci cyklu Ľudia, fakty udalosti.

Ukážka je v zvukovom formáte MP3.

Názov prímateľa
Vladislav Suvák

Celkový rozpočet:
0,00 €

Výška podpory:
5 472,00 €