Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Knižnica dokorán

Krátky opis
Adventný koncert komorného tria Musica Tirnaviensis v zložení Martina Tomašovičová (klavír), Katarína Zacharová (husle) a Daniele Ruzzier (flauta) sa koná 19. 12. 2018 v hudobnom oddelení Knižnice JF v Trnave o 11. 00 hod.
Fotogaléria
Názov podujatia
Adventný koncert Musica Tirnaviensis - 19. 12. 2018

Miesto konania / kraj
Trnava / Trnava

Termín konania
25.01.2018 - 19.12.2018

Popis projektu

Podujatie sa koná v rámci projektu Aktivita ako dominantný spôsob starnutia

Názov prímateľa
Knižnica Juraja Fándlyho v Trnave

Celkový rozpočet:
18 693,00 €

Výška podpory:
17 500,00 €