Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

XVII. Gorazdove dni chrámovej piesne a sakrálnej výtvarnej tvorby

Krátky opis
Podujatie je nesúťažnou prehliadkou chrámových speváckych zborov, ako i neprofesionálnych výtvarníkov z rôznych regiónov Slovenka.
Fotogaléria
Názov podujatia
XVII. Gorazdove dni chrámovej piesne a sakrálnej výtvarnej tvorby

Miesto konania / kraj
Zvolen / Zvolen

Termín konania
23.11.2018 - 26.11.2018

Popis projektu

Podujatie je celoštátnou prehliadkou chrámových zborov - tieto sa okrem samotnej prehliadky zúčastňujú aj odborných seminárov zameraných na problematiku zborovej tvorby, ako i problematiky práce so zborom a skladbou. Súčasťou prehliadky je každoročne výstava neprofesionálnej výtvarnej tvorby so sakrálnou tematikou, ktorej sa zúčastňujú výtvarníci z viacerých regiónov Slovenska.

Názov prímateľa
Podpolianske osvetové stredisko

Celkový rozpočet:
1 950,00 €

Výška podpory:
1 500,00 €