Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Zaži knihu

Krátky opis
Aktivity projektu: čítania z tvorby českých a slovenských autorov, divadelné prezentácie, výstavy českých a slovenských ilustrátorov, komponované literárne programy a workshopy, túlavý antikvariát, divadelné predstavenia, seminár zameraný na prezentáciu tvorivých aktivít slovenských a českých knižníc. Českú a slovenskú literárnu tvorbu budeme prezentovať v rôznych podobách – literárnej, výtvarnej, divadelnej, rozhlasovej i animovanej.
Fotogaléria
Názov podujatia
Adventné čítanie

Miesto konania / kraj
Piešťany / Piešťany

Termín konania
12.12.2018

Popis projektu

Adventné čítanie

Účinkujú:  vedúci Kancelárie prezidenta SR Štefan Rozkopál, náčelník Vojenskej kancelárie prezidenta SR, generál Vladimír Šimko, bábkoherečka Barbora Krajč Zamišková, spisovateľ Ján Uličiansky a česká ilustrátorka, animátorka a režisérka Galina Miklínová.  

Názov prímateľa
Mestská knižnica mesta Piešťany

Celkový rozpočet:
14 100,00 €

Výška podpory:
13 000,00 €