Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Ina

Krátky opis
Ina je príbeh o devčati, ktoré sa presťahuje do novej štvrte. Noví kamaráti a kamarátky, nové krúžky, nová škola. Do všetkého sa Ina s radosťou strmhlav vrhá. Až tak, že zabudne na svoju oslavu narodenín...
Fotogaléria
Názov podujatia
Ina

Miesto konania / kraj
Bratislava / Bratislava I,Bratislava II,Bratislava III,Bratislava IV,Bratislava V

Termín konania
18.12.2018

Popis projektu

Divadlo FÍ: Ina

Ina je veľmi populárne dievča. O jej narodeninových oslavách sa vždy ešte celý rok hovorilo. A opäť chystá ďalšiu. Ibaže niečo jej do toho príde... Začína sa jej nevšedné životné dobrodružstvo.V utorok 18.12.2018 o 14:00 sa dozvieme na ZŠ a MŠ Hubeného 25, čo všetko zažila a prečo už ďalej nechce byť stredobodom pozornosti.Teší sa na Vás Ina a ďalší! :)http://www.divadlofi.com/" style="-webkit-user-drag: none; color: rgb(102, 17, 204); pointer-events: none; font-family: Roboto, Arial, sans-serif; font-size: 14px; font-variant-ligatures: none; letter-spacing: 0.2px; white-space: pre-wrap; background-color: rgb(255, 255, 255);">www.divadlofi.comProjekt z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia, hlavný partner projektu a Ars Bratislavensis. Projekt ďalej podporili Subdigital a Metalogix.

Názov prímateľa
Divadlo FÍ

Celkový rozpočet:
6 000,00 €

Výška podpory:
5 000,00 €