Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Ina

Krátky opis
Ina je príbeh o devčati, ktoré sa presťahuje do novej štvrte. Noví kamaráti a kamarátky, nové krúžky, nová škola. Do všetkého sa Ina s radosťou strmhlav vrhá. Až tak, že zabudne na svoju oslavu narodenín...
Fotogaléria
Názov podujatia
Ina

Miesto konania / kraj
Bratislava / Bratislava I,Bratislava II,Bratislava III,Bratislava IV,Bratislava V

Termín konania
21.12.2018

Popis projektu

Divadlo FÍ: Ina

Ina je veľmi populárne dievča. O jej narodeninových oslavách sa vždy ešte celý rok hovorilo. A opäť chystá ďalšiu. Ibaže niečo jej do toho príde... Začína sa jej nevšedné životné dobrodružstvo.


V piatok 21.12.2018 o 8:30 sa dozvieme na 1. súkromnom gymnáziu Bajkalská, čo všetko zažila a prečo už ďalej nechce byť sredobodom pozornosti. 


Teší sa na Vás Ina a ďalší! :)


www.divadlofi.com


Projekt z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia, hlavný partner projektu a Ars Bratislavensis. Projekt ďalej podporili Subdigital a Metalogix.

Názov prímateľa
Divadlo FÍ

Celkový rozpočet:
6 000,00 €

Výška podpory:
5 000,00 €