Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Dni Astorky v Prahe 2017

Krátky opis
Pravidelné hosťovanie v pražskom Švandovom divadle na Smíchově sa koná od roku 2003 a úspech predstavení ASTORKY na tomto podujatí je príslovečný. Počas uplynulých ročníkov naše predstavenia navštívili aj českí divadelníci a filmári, osobnosti diplomatických a podnikateľských kruhov, významní divadelní kritici či zástupcovia prestížneho medzinárodného divadelného festivalu Divadlo.
Fotogaléria
Názov podujatia
Dni Astorky v Prahe 2017

Miesto konania
Česká republika

Termín konania
09.11.2017

Popis projektu

Divadlo ASTORKA Korzo ´90 v zriaďovateľskej pôsobnosti Bratislavského samosprávneho kraja znovu reprezentuje Slovenskú republiku. Hosťovanie sa

uskutočňuje s finančnou podporou Fondu na podporu umenia. Pravidelné hosťovanie v pražskom Švandovom divadle na Smíchově sa koná od roku 2003 a úspech predstavení ASTORKY na tomto podujatí je príslovečný. Počas uplynulých ročníkov naše predstavenia navštívili aj českí divadelníci a filmári, osobnosti diplomatických a podnikateľských kruhov, významní divadelní kritici či zástupcovia prestížneho medzinárodného divadelného festivalu Divadlo. Tento rok v Švandovom divadle na Smíchově predstavíme divadelnú inscenáciu Kontajner Paríž v réžii Mariána Amslera. Súčasťou hosťovania sú aj zaujímavé sprievodné podujatia. Ide už o 15. ročník Dní Astorky v Prahe.

Názov prímateľa
Divadlo ASTORKA Korzo ´90

Celkový rozpočet:
7 610,00 €

Výška podpory:
3 500,00 €