Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Trinásty ročník série jazzových koncertov

Krátky opis
Christmas Swing Party s The Coquette Jazz Band (A) Koncert spoejený s ukážkou swingového tanca.
Fotogaléria
Názov podujatia
Christmas Swing Party s The Coquette Jazz Band (A)

Miesto konania / kraj
Dunajská Streda / Dunajská Streda

Termín konania
15.12.2018

Popis projektu

Jazz Club DS vás pozýva na svoj posledný tohtoročný jazzový koncert do Dunajskej Stredy.

Počas večera sa predstavia miestne speváčky v doprovode klavíristu, aby sme takto dali možnosť aj začínajúcim miestnym talentom. Ďalej bude predstavenie tancov v štýle lindy-hop a v prípade záujmu aj krátky kurz.

Hlavnou atrakciou večera je vystúpenie medzinárodnej formácie z Rakúska: The Coquette Jazz Band sú novým pozoruhodným fenoménom z jazzového sveta vo Viedni. Vystupovali na viacerých európskych festivaloch, ako Jazzland vo Viedni alebo Jazz Capital Festival v Kecskeméte. Repertoár plný obľúbených swingových melódií si rýchlo podmaní aj úplných nováčikov. Band hrá nájme tanečnú swingovú hudbu 30. rokov 20. storočia a Dixieland. Započujete velikánov ako Fats Waller, John Kirby, Bix Beiderbecke alebo Duke Ellington. Hudobníci si však radi zakoketujú aj s vlastnými aranžmánmi.

ELINA VILUMA – VOCAL

DANIEL HOFECKER – TRUMPET

MILOS MILOJEVICS – TENOR SAXOPHONE/CLARINET

MATYAS PAPP – TROMBONE

MATYAS BARTHA – PIANO

MATYAS HOFECKER – BASS

OLEG MARKOV – DRUMS

 

Vstupné je 5 EUR

Koncert z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia

Názov prímateľa
Jazz Club DS

Celkový rozpočet:
4 750,00 €

Výška podpory:
4 000,00 €