Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Wave 2018

Krátky opis
Diskusia s odborníkmi o tom, ako prírodné prípravky dokážu v domácnosti a starostlivosti o seba efektívne nahradiť priemyselne vyrábané chemikálie. Hostia: Modrá púpava Ekodomacnosť Poprad Laura Martinkova s Odvážene - bezobalový obchod v Prešove Súčasťou podujatia bude aj predvianočný HANDMADE TRH
Fotogaléria
Názov podujatia
Ekodomácnosť a Ekokozmetika/ + handmade trh/ #greencubator vol.3

Miesto konania / kraj
Prešov / Prešov

Termín konania
08.12.2018

Popis projektu

Diskusia s odborníkmi o tom, ako prírodné prípravky dokážu v domácnosti a starostlivosti o seba efektívne nahradiť priemyselne vyrábané chemikálie.

Hostia:

Modrá púpava

Ekodomacnosť Poprad

Laura Martinkova s Odvážene - bezobalový obchod v Prešove


Súčasťou podujatia bude aj predvianočný HANDMADE TRH

Názov prímateľa
Združenie WAVE

Celkový rozpočet:
43 900,00 €

Výška podpory:
36 000,00 €