Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Hidepark 2018

Krátky opis
Hidepark je kultúrne centrum v Nitre postavené na dobrovoľníckom nadšení na bývalej skládke odpadu. Zo začiatku išlo hlavne o miesto, kde sme sa mohli ako komunita stretávať a prezentovať nekomerčnú hudbu. Postupne sme sa vyvinuli a v súčasnosti tu pôsobia nielen organizácie umelecké, ale aj športové a ekologické. Návštevníci sú rôznorodí, niektorí pestujú zeleninu v komunitnej záhrade, iní využívajú verejný gril, cyklo-dráhu, navštevujú workshopy alebo chodia primárne za umeleckým zážitkom.
Fotogaléria
Názov podujatia
PechaKucha Nitra vol. 15: ARTS /NG+Mariatchi/

Miesto konania / kraj
Nitra / Nitra

Termín konania
14.12.2018

Popis projektu

Posledná PechaKucha Night Nitra v sezóne 2018 v https://www.facebook.com/NitrianskaG/" style="color: rgb(54, 88, 153); cursor: pointer; font-family: Helvetica, Arial, sans-serif; font-size: 14px; background-color: rgb(255, 255, 255);">Nitrianska Galéria!

Ďalší ročník nitrianskej peči kuči ukončíme témou: ARTS. Zameriame sa na ľudí, projekty a organizácie, ktoré sa venujú súčasnému umeniu. medzi pozvanými sú výtvarníci, hudobníci, fotografi, divadelníci i teoretici umenia. Cieľom podujatia je spoznať konkrétnych ľudí, ktorí stoja za umeleckou tvorbou.
Miesto: https://www.facebook.com/NitrianskaG/" style="color: rgb(54, 88, 153); cursor: pointer; font-family: Helvetica, Arial, sans-serif; font-size: 14px; background-color: rgb(255, 255, 255);">Nitrianska Galéria

Po udalosti Vás srdečne pozývame na AFTERPARTY do neďalekého klubu https://www.facebook.com/NitrianskaG/" style="color: rgb(54, 88, 153); cursor: pointer; font-family: Helvetica, Arial, sans-serif; font-size: 14px; background-color: rgb(255, 255, 255);">Mariatchi Nitra, kde sa o náladu postará hudobný hosť. 
Začiatok afterparty: 22:00

Zoznam rečníkov už čoskoro.

Názov prímateľa
TRIPTYCH o.z.

Celkový rozpočet:
48 245,00 €

Výška podpory:
40 000,00 €