Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Prednášky a besedy pre každého pokračujú...

Krátky opis
Dňa 10.12.2018 o 10.00 hod sa v knižnici uskutoční stretnutie s docentkou Monikou Jankechovou na tému o stravovaní. Názov prednášky bude Desatoro zdravej výživy. Podujatie z verejných zdrojov podporí Fond na podporu umenia.
Fotogaléria
Názov podujatia
Desatoro správnej výživy...

Miesto konania / kraj
Palárikovo / Nové Zámky

Termín konania
10.12.2018

Popis projektu

Srdečne pozývame na stretnutie s docentkou Monikou Jankechovou, ktorá má vynikajúce prednášky o stravovaní a všetko čo s tým súvisí. Oduševnene a veľmi fundovane a zaujímavou formou podáva informácie o stravovaní.

Podujatie z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.

Názov prímateľa
Obec Palárikovo

Celkový rozpočet:
1 800,00 €

Výška podpory:
1 500,00 €