Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Prednášky a besedy pre každého pokračujú...

Krátky opis
Dňa 5.12.2018 sa uskutočnila beseda s ilustrátorom Jurajom Martiškom,podujatie z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.
Fotogaléria
Názov podujatia
Beseda s ilustrátorom

Miesto konania / kraj
Palárikovo / Nové Zámky

Termín konania
05.12.2018

Popis projektu

Beseda s ilustrátorom Jurajom Martiškom sa uskutočnila v priestoroch knižnice. Žiaci špeciálnej základnej školy prezentovali  svoje výtvory, ktoré robili počas návštev v knižnici. Boli to ilustrácie k rozprávkam Pavla Dobšinského , ďalej to boli práce s ľudovým motívom, krojované dievča, mládenec... Naša obec mala 770. výročie prvej písomnej zmienky a 70. výročie premenovania Slovenského Medera na Palárikovo. Beseda bola veľmi spontánna, porozprával im ilustrátor o svojich začiatkoch, tvorbe, rodine, odkiaľ čerpá námety. Vyjadril pochvalu  ilustráciám , ktoré vytvorili deti Špeciálnej základnej školy.

Podujatie z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.

Názov prímateľa
Obec Palárikovo

Celkový rozpočet:
1 800,00 €

Výška podpory:
1 500,00 €