Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Salve Musica Slovaca (SMS VI)

Krátky opis
Zámerom projektu je pri príležitosti 110. výročia narodenia skladateľa Eugena Suchoňa prezentovať jeho diela v jeho rodisku, v meste Pezinok, ako aj premiérovo uviesť dielo "Magnificat" súčasného pezinského skladateľa Mareka Spustu. Pri tejto príležitosti do tretice zaznie aj dielo ďalšieho súčasného slovenského skladateľa Petra Zagara "Apocalypsis Iohannis". Týmto chceme naplniť poslanie cyklu koncertov SMS t.j. podporovať a šíriť slovenské kultúrne dedičstvo v oblasti chrámovej hudby.
Fotogaléria
Názov podujatia
Salve Musica Slovaca (SMS VI) / koncert vážnej hudby

Miesto konania / kraj
Pezinok / Pezinok

Termín konania
16.12.2018

Popis projektu

 

Názov prímateľa
AD UNA CORDA

Celkový rozpočet:
6 500,00 €

Výška podpory:
3 300,00 €