Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Aktivity umeleckého zoskupenia Med a prach na rok 2018

Krátky opis
Inscenácia Domov Eros Viera obišla mnohé, aj medzinárodné festivaly a je skvelou ukážkou mnohovrstevnej výtvarno-hudobno-divadelnej tvorby tohto netradičného zoskupenia.
Fotogaléria
Názov podujatia
Domov, Eros, Viera

Miesto konania / kraj
Bratislava / Bratislava I,Bratislava II,Bratislava III,Bratislava IV,Bratislava V

Termín konania
08.12.2018

Popis projektu

Inscenácia získala nomináciu na cenu DOSKY 2014 v kategórii Najlepšia scénická hudba.
Inscenácia Domov Eros Viera obišla mnohé, aj medzinárodné festivaly a je skvelou ukážkou mnohovrstevnej výtvarno-hudobno-divadelnej tvorby tohto netradičného zoskupenia.

Autori: Andrej Kalinka, Ivan Martinka, Juraj Poliak, Michal Mikuláš

Hrajú: Ivan Martinka, Miriam Kalinková, Michal Mikuláš, Adam Marec, Juraj Poliak, Andrej Kalinka. 
Libreto: Andrej Kalinka, Ivan Martinka, Michal Mikuláš, Juraj Poliak 
Hudba: Andrej Kalinka 
Bábky a masky: Ivan Martinka
Scéna, akčná maľba: Juraj Poliak
Kostýmy: Ivan Martinka, Markéta Plachá
Svetelný dizajn: Michal Juhás
Réžia: Ivan Martinka, Andrej Kalinka

Viac: http://tichoaspol.sk/divadlo/domov-eros-viera/http://tichoaspol.sk/divadlo/domov-eros-viera/">http://tichoaspol.sk/divadlo/domov-eros-viera/ target="_blank" href="http://tichoaspol.sk/divadlo/domov-eros-viera/http://tichoaspol.sk/divadlo/domov-eros-viera/">http://tichoaspol.sk/divadlo/domov-eros-viera/ rel="nofollow noopener" data-lynx-mode="hover" data-lynx-uri="http://tichoaspol.sk/divadlo/domov-eros-viera/http://tichoaspol.sk/divadlo/domov-eros-viera/">http://tichoaspol.sk/divadlo/domov-eros-viera/ style="color: rgb(54, 88, 153); cursor: pointer; font-family: Helvetica, Arial, sans-serif; font-size: 14px; background-color: rgb(255, 255, 255);">


Z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.


Názov prímateľa
ART SPEKTRUM

Celkový rozpočet:
20 800,00 €

Výška podpory:
17 000,00 €