Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Vranovské KNIHODNI

Krátky opis
Zámerom projektu VRANOVSKÉ KNIHODNI je zabezpečovanie poznávacích, vzdelávacích a kultúrnych potrieb obyvateľov regiónu a nášho mesta. Ponúkame priestor pre voľno-časové a vzdelávacie aktivity, spoločenské podujatia, kultúru a kreativitu. Rozvíjanie vzťahov medzi čitateľmi a autormi, propagujeme tvorbu slovenských spisovateľov širokej verejnosti vranovského regiónu.
Fotogaléria
Názov podujatia
Stretnutie s ilustrátorkou Tinou Minorovou

Miesto konania / kraj
Vranov nad Topľou / Vranov nad Topľou

Termín konania
11.12.2018

Popis projektu

Dňa 11. decembra 2018 o 14.00 h sa deti a mládež stretnú so slovenskou ilustrátorkou Tinou Minorovou na Oddelení pre deti a mládež Hornozemplínskej knižnice vo Vranove nad Topľou. Na výtvarnej tvorivej dielni sa dozvedia veľa zaujímavostí a praktických rád pri ilustrovaní, ktoré si môžu aj vyskúšať.

Názov prímateľa
Hornozemplínska knižnica vo Vranove nad Topľou

Celkový rozpočet:
3 285,00 €

Výška podpory:
3 100,00 €