Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Poďme s deťmi do knižnice

Krátky opis
Obec Tichý Potok dostala od Fondu na podporu umenia 3100,-- eur na skvalitnenie interiérového vybavenia Obecnej knižnice. Z týchto finančných prostriedkov bolo kúpené zariadenie knižnice - police na knihy , je vytvorený farebný detský kútik a príjemný priestor na posedenie pre rodičov detí. Na tvorivé aktivity pre všetky kategórie obyvateľov je vytvorený priestor s pracovnými stolíkmi a stoličkami.
Fotogaléria
Názov podujatia
Slávnostné otvorenie zmodernizovanej knižnice

Miesto konania / kraj
Tichý Potok / Sabinov

Termín konania
09.12.2018

Popis projektu

Slávnostné otvorenie zmodernizovanej knižnice bude v nedeľu 9. decembra 2018 o 13.00 h. Pozvánku na toto podujatie dostali všetci obyvatelia do poštovej schránky a je umiestnené aj na http://www.tichypotok.sk.">www.tichypotok.sk.  Oznámenie o podujatí je zverejnené na verejne prístupných miestach a bude opakovane vyhlásené v obecnom rozhlase. Na slávnostnom otvorení bude vyhodnotený celý projekt. Na dobre viditeľnom mieste na stene knižnice bude umiestnená informačná tabuľa s logom Fondu na podporu umenia.

Názov prímateľa
Obec Tichý Potok

Celkový rozpočet:
3 338,00 €

Výška podpory:
3 100,00 €