Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Štvrtok? Jedine koncert!

Krátky opis
Koncert amerického kontrabasistu Mikea Parkera a jeho tria sa uskutoční v rámci koncertného cyklu Štvrtok? Jedine koncert! 8. februára 2018 v Regionálnom kultúrnom centre v Prievidzi.
Fotogaléria
Názov podujatia
Koncert Mike Parker ´s Trio Theory

Miesto konania / kraj
Prievidza / Prievidza

Termín konania
08.02.2018

Popis projektu

Štvrtok? Jedine koncert! -  Mike Parker ´s Trio  Theory - 8.2. 2018, 18:00 h

Hlavný partner Fond na podporu umenia

Americký basgitarista a kontrabasista Mike Parker je regionálnemu divákovi dobre známy svojím pôsobením vo formácii Nat Osborn Band. Vo svojom triu ho dopĺňa bubeník Frank Parker a saxofonista Słavek Pezda.

Vstupné: 8€/5€ (seniori, študenti), 1€ (ZŤP)

Podujatie z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia

S finančným príspevkom Hudobného fonduNázov prímateľa
Regionálne kultúrne centrum v Prievidzi

Celkový rozpočet:
3 250,00 €

Výška podpory:
2 000,00 €