Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Štvrtok? Jedine koncert!

Krátky opis
Koncert prvej dámy českej alternatívnej scény Ivy Bittovej a kapely Čikori sa uskutoční v rámci koncertného cyklu s názvom Štvrtok? Jedine koncert! 18. novembra 2018 v Regionálnom kultúrnom centre v Prievidzi.
Fotogaléria
Názov podujatia
Koncert Iva Bittová

Miesto konania / kraj
Prievidza / Prievidza

Termín konania
18.11.2018

Popis projektu

Štvrtok? Jedine koncert! - Iva Bittová & Čikori

Koncert prvej dámy českej alternatívnej scény, ktorej hudobný jazyk je pre mnohých úplne originálny. Vo svojej tvorbe sa sa pohybuje medzi viacerými hudobnými žánrami, od alternatívy cez džez až po vážnu hudbu. Jej všestrannosť ju radí medzi výnimočné osobnosti svetovej umeleckej scény.
Česká speváčka, husľová virtuózka a herečka, ktorej korene siahajú na Slovensko, žije už viac ako desať rokov v New Yorku. Pracuje na rôznych projektoch a jeden z nich vám prinášame aj do Regionálneho kultúrneho centra v Prievidzi.
Akustické kvarteto Čikori - gitarista Vladimír Václavek, kontrabasista Jaromír Honzák, trubkár Oskar Török a Iva Bittová vám prinesú skladby a piesne z ich albumu "At home" (2017).

Hlavný partner Fond na podporu umenia

Vstupné: 15 €

Podujatie z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia

S finančným príspevkom mesta Prievidza

Názov prímateľa
Regionálne kultúrne centrum v Prievidzi

Celkový rozpočet:
3 250,00 €

Výška podpory:
2 000,00 €