Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Cestopisné denníky. Zblízka i zďaleka, z monarchie i republiky

Krátky opis
Občianske združenie Society for Human Studies (Spoločnosť pre výskum človeka) v spolupráci s Fondom na podporu umenia vydáva publikáciu Cestopisné denníky s podtitulom Zblízka i zďaleka, z monarchie i republiky. Kniha bude prvýkrát verejne prezentovaná 17. decembra 2018 o 16:00 v Univerzitnej knižnici Katolíckej univerzity v Ružomberku. Autormi edície cestopisov z prelomu 19. a 20. storočia sú mladí historici Ján Golian a Rastislav Molda.
Fotogaléria
Názov podujatia
Prezentácia knihy Cestopisné denníky. Zblízka i zďaleka, z monarchie i republiky

Miesto konania / kraj
Ružomberok / Ružomberok

Termín konania
17.12.2018

Popis projektu
Názov prímateľa
Society for Human Studies

Celkový rozpočet:
4 300,00 €

Výška podpory:
3 500,00 €