Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Štvrtok? Jedine koncert!

Krátky opis
Na koncerte z cyklu Štvrtok? Jedine koncert!, ktorý je zameraný na džez a menšinové žánre dňa 13. decembra vystúpi bratislavská džezová formácia Voľný pád. Koncert sa uskutoční v sále Regionálneho kultúrneho centra v Prievidzi.
Fotogaléria
Názov podujatia
Koncert - Voľný pád

Miesto konania / kraj
Prievidza / Prievidza

Termín konania
13.12.2018

Popis projektu
Názov prímateľa
Regionálne kultúrne centrum v Prievidzi

Celkový rozpočet:
3 250,00 €

Výška podpory:
2 000,00 €