Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Letom literárnym svetom 6 - motivácia čítania u detí, mládeže a dospelých

Krátky opis
Motivácia čítania u detí, mládeže a dospelých prostredníctvom rôznorodých podujatí organizovaných v knižnici pre rôzne kategórie návštevníkov
Fotogaléria
Názov podujatia
Cestovateľ Peter Hoferek (Hogy)

Miesto konania / kraj
Trebišov / Trebišov

Termín konania
05.12.2018

Popis projektu

Zaujímavé stretnutie s cestovateľom a autorom knihy „Okolo sveta s palcom hore“, Petrom HOFEREKOM,  ktorého túžba po spoznávaní rôznych kultúr, prírodných krás, ale aj samého seba, už neraz vytiahla za hranice pohodlia. S batohom na pleciach navštívil vyše 50 krajín sveta. O svoje know-how zážitky sa cestovateľ podelí s návštevníkmi Zemplínskej knižnice v Trebišove  5. decembra 2018 o 16:30 h.

Názov prímateľa
Zemplínska knižnica v Trebišove

Celkový rozpočet:
2 425,00 €

Výška podpory:
2 300,00 €