Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

G. Regeš: Židovské piesne

Krátky opis
Tradičné židovské piesne v originálnom spracovaní pre spev a sláčikový orchester z pera mladých slovenských skladateľov G. Regeša a A. Harvana. Komorný orchester ZOE, Juraj Adamuščin - spev
Fotogaléria
Názov podujatia
Medzi Jeruzalemom a Rímom

Miesto konania / kraj
Bratislava / Bratislava I,Bratislava II,Bratislava III,Bratislava IV,Bratislava V

Termín konania
04.12.2018

Popis projektu

Tradičné židovské piesne v originálnom spracovaní pre spev a sláčikový orchester z pera mladých slovenských skladateľov G. Regeša a A. Harvana. 

Komorný orchester ZOE

Juraj Adamuščin - spev

Názov prímateľa
Komorný orchester ZOE

Celkový rozpočet:
3 450,00 €

Výška podpory:
3 000,00 €