Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Smrť na Facebooku

Krátky opis
Krst a prezentácia knihy „Smrť na Facebooku“ Autor: Tomáš Hrábek Vydavateľstvo: Akamedia, s.r.o. Miesto: Bratislava Cafe Next Apache Panenská 28 Deň: 11.12.2018 o 19:00 hod.
Fotogaléria
Názov podujatia
Krst knihy

Miesto konania / kraj
Bratislava / Bratislava I,Bratislava II,Bratislava III,Bratislava IV,Bratislava V

Termín konania
11.12.2018

Popis projektu
Názov prímateľa
Akamedia, s.r.o.

Celkový rozpočet:
2 880,00 €

Výška podpory:
2 000,00 €