Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Stonožkové čítanie - 10. ročník kampane na podporu čítania detí

Krátky opis
Workshop pre učiteľov pod vedením bábkoherečky a pedagogičky na Katedre bábkarskej tvorby VŠMU doc. Barbory Krajč Zamiškovej, ArtD. sa uskutoční 3.12.2018 o 13.00h v Ľubovnianskej knižnici
Fotogaléria
Názov podujatia
Hračka, predmet, bábka, pomocníci pri čítaní - workshop pre učiteľov, knihovníkov a rodičov

Miesto konania / kraj
Stará Ľubovňa / Stará Ľubovňa

Termín konania
03.12.2018

Popis projektu

Workshop s názvom Hračka, predmet, bábka, pomocníci pri čítaní je určený pedagógom, knihovníkom a rodičom, ktorí hľadajú nové spôsoby a možnosti ako dieťaťu priblížiť a zatraktívniť čítanie a čas s knihou. Lektoruje ho skúsená bábkoherečka a pedagogička na VŠMU Barbora Krajč Zamišková.

Názov prímateľa
Ľubovnianska knižnica

Celkový rozpočet:
3 050,00 €

Výška podpory:
2 800,00 €