Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Stonožkové čítanie - 10. ročník kampane na podporu čítania detí

Krátky opis
Inscenované čítania ku knihe Analfabeta Negramotná sa budú konať 3.12.2018 o 9.00 a 10.30 v Ľubovnianskej knižnici s bábkoherečkou Barborou Krajč Zamiškovou pre 4. ročníky ZŠ.
Fotogaléria
Názov podujatia
Inscenované čítania knihy Analfabeta Negramotná

Miesto konania / kraj
Stará Ľubovňa / Stará Ľubovňa

Termín konania
03.12.2018

Popis projektu

S bábkoherečkou Barborou Krajč Zamiškovou sa "stonožkári" stretnú už po niekoľkýkrát. Tentoraz ich zavedie do príbehu Analfabety Negramotnej z rovnomennej knihy, ktorá sa omylom ocitne zamknutá v knižnici cez Vianoce a zažije nezvyčajné dobrodružstvá s postavičkami z kníh. Dve inscenované čítania sú určené pre žiakov 4. ročníkov základných škôl v meste.

Názov prímateľa
Ľubovnianska knižnica

Celkový rozpočet:
3 050,00 €

Výška podpory:
2 800,00 €