Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Festival speváckych zborov

Krátky opis
Festival speváckych zborov poskytuje priestor k prezentácii a konfrontácii speváckych zborov dospelých a speváckych zborov detí pôsobiacich v regióne Novohrad. Podujatie je pôsobivým kultúrnym obohatením pre obyvateľov regiónu, pomáha popularizovať a zachovávať tradíciu speváckych zborov.
Fotogaléria
Názov podujatia
Festival speváckych zborov

Miesto konania / kraj
Divín / Lučenec

Termín konania
08.12.2018

Popis projektu
Názov prímateľa
Novohradské osvetové stredisko

Celkový rozpočet:
2 360,00 €

Výška podpory:
2 200,00 €