Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

ArtLAB

Krátky opis
Cieľom online projektu je dlhodobé sieťovanie a mapovanie tvorby mladých umelcov (do 35 rokov). Projekt kladie dôraz na minimalistické interaktívne prostredie vytvorené špeciálne pre diváka net-artovej galérie. Prihlásené a následne kurátorsky vybrané diela sú súčasťou internetovej galérie na adrese dual.trakt.sk
Fotogaléria
Názov podujatia
Sieťovanie | dual.trakt.sk

Miesto konania / kraj
Trenčín / Trenčín

Termín konania
26.03.2018 - 31.12.2018

Popis projektu

Podmienka, ktorú musí dielo spĺňať pre zaradenie do siete DUAL je práca s textom. Text slúži ako heslo pre prechod k ďalšiemu dielu/autorovi. Na to, aby sa divák presunul k ďalšiemu dielu musí opísať text z diela do vybraného riadku na webe. Spôsob akým autor spracuje text nie je obmedzený médiom, ale musí byť pre návštevníka tejto siete čitateľný. Text môže byť aj hlavnou témou diela, ale nie je podmienkou aby bol jediným a hlavným výrazovým prvkom. Autor si text vytvára sám. DUAL má ambíciu prezentovať diela každého žánru a formy (vizuálne, audiovizuálne, zvukové, literárne, maľba, performance, choreografie, záznam,…) reagujúce na špecifiká internetového prostredia alebo aktuálne spoločenské témy, či sebeprezentáciu.


" target="_blank">http://trakt.sk/wp-content/uploads/2018/11/hey-balloon.gif">
  • projekt Sieťovanie má nezávislý a nekomerčný charakter
  • projekt z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia

Názov prímateľa
TRAKT

Celkový rozpočet:
17 600,00 €

Výška podpory:
15 000,00 €