Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Dospievajme s knihou

Krátky opis
Hlavným zámerom projektu je vzbudiť záujem o čítanie u teenagerov a poskytnúť im prehľad o tvorbe súčasných autorov. Cieľom projektu je zorganizovanie cyklu 5 autorských besied a workshopu pre teenagerov Hravé čítanie pre násť-ročných.
Fotogaléria
Názov podujatia
Adventné tvorivé čítanie so slovenskou spisovateľkou Zorou Žatkovou

Miesto konania / kraj
Levice / Levice

Termín konania
06.12.2018

Popis projektu

Stretnutie so slovenskou spisovateľkou Zorou Žatkovou

Názov prímateľa
TEKOVSKÁ KNIŽNICA V LEVICIACH

Celkový rozpočet:
2 950,00 €

Výška podpory:
2 800,00 €