Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

TVORBA HUDOBNÝCH DIEL A ICH PREZENTÁCIA

Krátky opis
Premiéra skladby Petra Machajdíka s názvom IT'S NOT THE MIST
Fotogaléria
Názov podujatia
Cluster ensemble: PIANO2

Miesto konania / kraj
Topoľčany / Topoľčany

Termín konania
29.11.2018

Popis projektu

Recitál Piano2 pre dva klavíry v podaní Cluster ensemble je atlasom rôznych kompozičných pohľadov na klavírnu hudbu za ostatných 60 rokov – krátke obdobie, počas ktorého súčasná hudba prešla rôznymi podobami. Program pozostáva z diel dvoch slovenských a dvoch zahraničných skladateľov.

V rámci projektu uvedie Cluster ensemble svetovú premiéru skladby It’s Not Not The Mist, ktorú Peter Machajdík skomponoval špeciálne pre túto príležitosť.


Názov prímateľa
Peter Machajdík

Celkový rozpočet:
0,00 €

Výška podpory:
5 472,00 €