Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Činnosť kultúrneho centra Art point v Prievidzi v roku 2018

Krátky opis
Večer autorskej tvorby alebo hudobno-literárne soireé PrievidzART už 7. krát v Art pointe!
Fotogaléria
Názov podujatia
PrievidzART

Miesto konania / kraj
Prievidza / Prievidza

Termín konania
01.12.2018

Popis projektu

Unikátny umelecký večer plný poézie, prózy, hudby a herectva v podaní mladých hercov, ktorí nespia, ale s radosťou prezentujú tvorbu Prievidžanov svetu! Tak vypnite doma telku a príďte za nami na večer bez reklamy .   Tešíme sa na vás.


Názov prímateľa
Art point

Celkový rozpočet:
13 000,00 €

Výška podpory:
8 000,00 €