Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Vianoce s detskou knihou - XII. ročník festivalu

Krátky opis
Adam František Kollár na dvore Márie Terézie
Fotogaléria
Názov podujatia
Sprievodné podujatia projektu

Miesto konania / kraj
Žilina / Žilina

Termín konania
07.12.2018

Popis projektu

Zážitkové hrané vzdelávacie pásmo pre deti venované Adamovi Františkovi Kollárovi, "slovenskému Sokratovi", rodákovi z nášho kraja

(Rok Adama Františka Kollára).

Z dôvodu 1-mesačnej obnovy detského oddelenia Krajskej knižnice v Žiline sa podujatie bude konať v knižniciach v metodickej pôsobnosti Krajskej knižnice v Žiline: 

Obecná knižnica v Strečne 

07.12.2018 o 10:00 hod. 


Názov prímateľa
Krajská knižnica v Žiline

Celkový rozpočet:
2 845,00 €

Výška podpory:
2 700,00 €