Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Svet v knižnici

Krátky opis
Cestovateľské inšpirácie - Bali.Cestovateľské prednášky, prezentácie s ľuďmi, ktorí cestujú po celom svete. Priblíženie čara cestovania, spoznávania nových kútov sveta pre ľudí.
Fotogaléria
Názov podujatia
Cestovateľské inšpirácie

Miesto konania / kraj
Stupava / Malacky

Termín konania
12.12.2018

Popis projektu

Cestovateľské inšpirácie
Cestovateľské prednášky, prezentácie s ľuďmi, ktorí cestujú po celom svete. Priblíženie čara cestovania, spoznávania nových kútov sveta pre ľudí. Stretnutia s cestovateľmi, ktorí cestujú po svete vo vlastnej réžii osi, majú rôzne motívy k cestám.  Svoje zážitky a poznania prinesú domov a podelia sa s návštevníkmi knižnice o kus inšpirácie pre život doma.  – cieľová skupina študenti, dospelí a seniori.   


Tentokrát Bali, slnko, úsmev, farby, tolerancia

Názov prímateľa
Mesto Stupava

Celkový rozpočet:
2 632,00 €

Výška podpory:
2 500,00 €