Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

POĎ Z ULICE DO KNIŽNICE III.

Krátky opis
Cieľom projektu je osloviť rodičov s malými deťmi, vzbudiť záujem o knihu a čítanie, umožniť deťom rozvíjať svoju tvorivosť a fantáziu netradičnou formou a cez atraktívnu ponuku získať nových čitateľov. Pre rodičov s deťmi predškolského veku pripravíme tvorivé workshopy a interaktívne dramatizácie. Školákom ponúkneme podujatia zamerané na pozitívne trávenie voľného času v knižnici. Knihy predstavíme v rôznych podobách - zážitkové čítanie, dramatizácie, literárno-výtvarné workshopy.
Fotogaléria
Názov podujatia
Číta, tvorí a zabáva sa celá rodina

Miesto konania / kraj
Piešťany / Piešťany

Termín konania
08.12.2018

Popis projektu

SMOLÍČEK

Divadelné predstavenie na motívy    rozprávky Boženy Němcovej o tom, že nepočúvať múdrejších sa nevypláca. Účinkujú študenti Katedry bábkarskej tvorby DF VŠMU v Bratislave.


MÔJ PRIATEĽ ANJEL

Tvorivý workshop z tvorby ilustrátora Vladimíra Krála.


VYTVORME SI VIANOČNÉ OZDOBY

Tvorivá dielňa, na ktorej si vytvoríme vianočné ozdoby.


Názov prímateľa
Mestská knižnica mesta Piešťany

Celkový rozpočet:
9 475,00 €

Výška podpory:
8 500,00 €