Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Knihy pre všetkých

Krátky opis
Cieľom projektu je rozšíriť knižničný fond a prostredníctvom nových titulov poskytnúť čitateľom ešte viac nového, zaujímavého, poučného aj zábavného.
Fotogaléria
Názov podujatia
Prezentácia zakúpených kníh

Miesto konania / kraj
Štítnik / Rožňava

Termín konania
10.12.2018 - 31.12.2018

Popis projektu

Projekt nám umožnil doplniť náš knižničný fond o 155 nových a zaujímavých titulov pre všetky vekové kategórie. Návštevníkov knižnice čaká výstavka kníh, deti z materskej a základnej školy čítanie rozprávok a príbehov, pre seniorov  príjemné posedenie spojené s prezentáciou zakúpených kníh. Aj takýmto spôsobom sa chceme priblížiť súčasným trendom v oblasti literatúry pre deti a mládež a zvýšiť taktiež celoročný záujem o čítanie.

Prezentácia zakúpených kníh bude trvať od 10.12.2018 - 31.12.2018

Názov prímateľa
Obec Štítnik

Celkový rozpočet:
1 700,00 €

Výška podpory:
1 500,00 €