Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Moderná knižnica

Krátky opis
Cieľom projektu je zvýšiť atraktívnosť knižnice.Vytvoriť moderné kultúrne, vzdelávacie a informačné centrum s príjemným prostredím, ktoré by zodpovedalo požiadavkám 21.storočia.
Fotogaléria
Názov podujatia
Slávnostné otvorenie vynovených priestorov

Miesto konania / kraj
Štítnik / Rožňava

Termín konania
07.12.2018

Popis projektu

Modernizáciou zastaralého a opotrebovaného interiérového vybavenia sme vytvorili príjemné kultúrne prostredie - čitateľský kútik s novými bezpečnými knižnými regálmi, variabilným stolíkom, detskými stoličkami, so sedacími vakmi. Pre dospelých sme zabezpečili väčší komfort zakúpením pohovky, kresiel, príručného stolíka, lampy, kde môžu čitatelia oddychovať s knihou v ruke. Vytvorili sme priestor na realizáciu rôznych kultúrnych, osvetových a iných podujatí pre deti a mládež, ako aj širokú verejnosť.

Dňa 7.12.2018 o 13:00 hod. sa v priestoroch knižnice uskutoční slávnostné otvorenie vynovených priestorov, na ktoré pozývame širokú čitateľskú verejnosť.

Názov prímateľa
Obec Štítnik

Celkový rozpočet:
2 340,00 €

Výška podpory:
2 100,00 €