Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

XXII. Gorazdove organové dni - celoslovenská prehliadka neprofesionálnych organistov

Krátky opis
XXII. Gorazdove organové dni - celoslovenská prehliadka neprofesionálnych organistov bola venovaná neprofesionálnym organistom - žiakom ZŠ, študentom stredných škôl, samoukom, pre ktorých je organová hra záľubou. Je to ojedinelé podujatie tohto druhu na Slovensku.
Fotogaléria
Názov podujatia
XXII. Gorazdove organové dni - celoslovenská prehliadka neprofesionálnych organistov

Miesto konania / kraj
Sielnica / Zvolen

Termín konania
21.09.2017 - 23.09.2017

Popis projektu

Podujatie bolo propagované prostredníctvom pozvánok, plagátov, mailov zaslaným pedagógom a organistom , partnerským organizáciám, verejnosti.

Názov prímateľa
Podpolianske osvetové stredisko

Celkový rozpočet:
1 950,00 €

Výška podpory:
1 500,00 €